Absolwenci Szkoły w Kaletniku

1945 - 2015

Historia naszej szkoły datuje się od początku XIX wieku.

Niestety wcześniejsze dokumenty uległy zniszczeniu, głównie podczas II  wojny światowej, a zwłaszcza po jej zakończeniu. Poniższy spis uczniów naszej szkoły został odtworzony na podstawie arkuszy ocen, przechowywanych w naszym szkolnym archiwum, zawiera on nazwiska osób, które uczęszczały do naszej szkoły od roku 1945 do dziś.

Naszą pracę przy tworzeniu wykazu wykonaliśmy z największą sumiennością, jednak nie możemy wykluczyć pomyłek czy błędów. 

Wszelkie zauważone braki, błędy czy nieścisłości, natychmiast poprawię.

Strona główna Przyroda Historia Historia szkoły Absolwenci Kościół Przy drodze... Myśli Biografie


 

Absolwenci Szkoły w Kaletniku w roku: 

19451946194719481949

19501951195219531954

19551956195719581959

19601961196219631964

19651966196719681969

19701971197219731974

19751976197719781979

19801981198219831984

19851986198719881989

19901991199219931994

19951996199719981999 kl 81999 kl 6

200020012002200320042005

200620072008200920102011

2012201320142015 20162017

 

Absolwenci Rocznika 2017

 

Lp.

Imię i nazwisko

1

Kinga Barszczewska

2

Anna Dziedziech

3

Andrzej Jakubowski

4

Jan Paweł Jakubowski

5

Anna Jasińska

6

Katarzyna Jasińska

7

Natalia Jurkun

8

Roksana Kowalczyk

9

Mateusz Krzywicki

10

Patrycja Makarewicz

11

Karol Merecki

12

Przemysław Milewski

13

Agata Nawrocka

14

Agata Paciorkowska

15

Sebastian Poźniak

16

Daniel Sawicki

17

Bartosz Słowikowski

18

Jan Sobuń

19

Bartosz Sokołowski

20

Kamil Szlendak

21

Paulina Zaremba

22

Karol Zdancewicz

23

Jakub Ziatkowski

24

Krzysztof Ziatkowski

Absolwenci Rocznika 2016

LP.

Imię i nazwisko

1.   

Justyna Andruszkiewicz

2.

Alicja Barszczewska

3.

Paulina Dorochowicz

4.

Michał Jakubowski

5.

Katarzyna Jarmułowicz

6.

Małgorzata Kosakowska

7.

Anita Luty

8.

Karolina Malinowska

9.

Kamil Miszkiel

10.

Michał Piasecki

11.

Mateusz Pilecki

12.

Katarzyna Satuła

13.

Dominika Sieńko

14.

Kamil Sokołowski

15.

Katarzyna Szczerbowska

16.

Patryk Tylęda

17.

Dominika Waśniewska

18.

Daniel Witkowski

19.

Dawid Wojtach

 

 

Absolwenci Rocznika 2015

LP

Nazwisko i imię
1 Augustynowicz Leszek
2 Chrapowicka Weronika
3 Chrapowicka Wiktoria 
4 Dargiewicz Karolina
5 Głażewski Maciej
6 Makarewicz Marcin
7 Milewska Aleksandra
8  Michniewicz Andrzej
9 Paciorkowska Katarzyna
10 Pawłowska Emilia
11 Pieczulis Patryk 
12  Sobuń Karol Marian
13  Stankiewicz Sylwia 
14  Staśkiewicz Marcin 
15   Wiszniewska Martyna 
16 Zakarzecki Konrad 
 17  Zdancewicz Paweł
18  Pietkiewicz Sandra

 

 

Absolwenci Rocznika 2014

LP Imię i nazwisko
1

Patryk Bednarko

2

Barbara Jadwiga Dziedziech

3

Krzysztof Jakubowski

4

Aleksandra Jasińska

5

Dagmara Jasińska

6

Wioleta Jasińska

7

Zbigniew Juchniewicz

8

Grzegorz Kimszal

9

Dominika Kosakowska

10

Marcin Kwiatkowski

11

Kamil Krzywicki

12

Ewelina Makarewicz

13

Katarzyna Makarewicz

14

Piotr Merecki

15

Katarzyna Mika

16

Marta Piasecka

17

Aleksandra Pilecka

18

Kamil Przełomiec

19

Paulina Szczerbowska

20

Kamil Tumialis

21

Adrian Miszkiel

22

Rafał Szymczyk

23

Natalia Wiszniewska 

24

Magdalena Zdancewicz

Absolwenci Rocznika 2013

LP. Imię i nazwisko

1

Karol Bobrowski

2

Magdalena Gościewska

3

Mariusz Jurkun

4

Agnieszka Krzesicka

5

Milena Krzywicka

6

Wioleta Satuła

7

Krzysztof Szczerbowski

8

Justyna Witkowska

9

Agata Wojtkiewicz

10

Marta Zdancewicz

 

Absolwenci Rocznika 2012

(szczególnie dobrego)

LP. Imię i nazwisko
1 Barbara Augustynowicz
2 Paweł Augustynowicz
3 Marcin Cipielewski
4 Sylwia Dorochowicz
5 Adrian Góral
6 Mariola Jakubowska
7 Ewa  Kimera
8 Katarzyna Kimszal
9 Paweł Kimszal
10 Edyta Kossa
11 Katarzyna Kwiatkowska
12 Michał Makarewicz
13 Mateusz Malarewicz
14 Katarzyna Mysiewicz
15 Magdalena Pawłowska
16 Partycja Piasecka
17 Wojciech Sobuń
18 Piotr Szczerbowski
19 Paulina Sztabińska

 

Absolwenci  Rocznika 2011

LP Imię i nazwisko
1 Mariola Dargiewicz
2 Karolina Dźwilewska
3 Adam Krzesicki
4 Konrad Leszczyński
5 Łukasz Pawłowski
6 Ewa Piasecka
7 Tomasz Rutkowski
8 Justyna Staśkiewicz
9 Łukasz Staśkiewicz +
10 Sylwester Stefanowski
11 Paulina Szusta
12 Paweł Zaremba
13 Urszula Ziemiacka

Absolwenci  Rocznika 2010

Nr Imię i nazwisko
1 Izabela Augustynowicz
2 Marta Augustynowicz
3 Tomasz Bobrowski
4 Weronika Bosińska
5 Szymon Chałko
6 Paweł Cipielewski
7 Adrian Dargiewicz
8 Kamil Dorochowicz
9 Jan Dziedziech
10 Paweł Dźwilewski
11 Urszula Frydrych
12 Monika Gościewska
13 Agnieszka Kisielewska
14 Wojciech Kotarski
15 Piotr Krzywicki
16 Justyna Maksimowicz
17 Marcin Mika
18 Agata Milewska
19 Krystyna Milewska
20 Kamila Niewulis
21 Damian Obłocki
22 Ewa Pawłowska
23 Paweł Przełomiec
24 Rafał Rutkowski
25 Robert Sobuń
26 Agata Staśkiewicz
27 Paweł Szczerbowski
28 Jakub Szulc
29 Łukasz Szymczyk

powrót

Absolwenci  Rocznika 2009

 

LP

Imię i nazwisko

1

Ewelina Aniśko

2

 Damian Bednarko

3

Dariusz Bednarko

4

Krzysztof Domalewski

5

Bogdan Frydrych

6

Kamil Krzyżewski

7

Elżbieta Obłocka

8

Natalia Seredzińska

9

Małgorzata Sokołowska

10

Joanna Stefanowska

11

Iwona Tyczkowska

12

Anna Witkowska

13

Adriana Zdancewicz

14

Kinga Zdancewicz

15

Sławomir Zdancewicz

16

Ewa Ziemiacka

powrót

Absolwenci  Rocznika 2008

LP

Imię i nazwisko

1

Paulina Calińska

2

Piotr Krzysztof Dziedziech

3

Katarzyna Gościewska

4

Magda Gościńska

5

Sylwia Góral

6

Agnieszka Ignatowicz

7

Emilia Janczukajtys

8

Damian Krzyżewski

9

Karol Kwiatkowski

10

Krzysztof Milewski

11

Wojciech Milewski

12

Paweł Pawłowski

13

Justyna Pejcz

14

Iwona Szusta

15

Marcin Tyczkowski

16

Justyna Zaremba

17

Agnieszka Zdancewicz

18

Samanta Laura Życzkowska

powrót

Absolwenci  Rocznika 2007

LP

Nazwisko i imię

1.

Bednarko Agnieszka            

2.

Erbst Wioleta

3.

Gościewska Ewa

4.

Jakubowska Krystyna +

5.

Kaszkiel Przemysław

6.

Kimera Piotr

7.

Kimszal Jacek

8.

Kimszal Łukasz

9.

Krzyżewska Anna

10

Kurzynowska Paulina

11.

Michniewicz Wojciech

12.

Obłocki Robert

13.

Pawłowski Jacek

14.

Sobuń Joanna

15.

Sokołowski Marek

16.

Szulc Karolina

17.

Szulc Maciej

18.

Szusta Justyna

19.

Wąsewicz Wojciech

20.

Wojtach Paweł 

powrót

Absolwenci  rocznika 2006

lp.

Nazwisko i imię

1

Baranowska Sylwia

2

Bobrowski Paweł +

3

Dziedziech Katarzyna Małgorzata

4

Gościewski Mateusz

5

Jakubowska Agnieszka

6

Kimszal Szymon

7

Kotarska Monika

8

Krzywicka Katarzyna

9

Leszczyńska Izabela

10

Luty Sylwester

11

Łukaszewicz Katarzyna Renata

12

Maksimowicz Karol

13

Malarewicz Michał

14

Małkiński Kamil

15

Milewski Grzegorz

16

Milewski Tomasz

17

Mysiewicz Joanna

18

Pawłowski Daniel

19

Seredziński Karol

20

Sokołowski Tomasz

21

Szulc Karol

22

Witkowska Justyna

23

Witkowski Łukasz

24

Zdancewicz Piotr

1 września 2003 roku w Kaletniku powstał Zespół Szkół w skład, którego weszły Szkoła Podstawowa w Kaletniku i Publiczne Gimnazjum w Kaletniku. Od czerwca 2006 roku absolwentami naszej szkoły są uczniowie klasy 3 Gimnazjum

powrót

Absolwenci rocznika 2005

1

Bosińska Karolina

2

Bosińska Zuzanna

3

Butkiewicz Mateusz

4

Jakubowski Jacek

5

Kaszkiel Paweł

6

Kotowska Alicja

7

Krzyżewska Katarzyna

8

Leszczyńska Marta

9

Łukaszewicz Mateusz

10

Niewulis Patryk

11

Przełomiec Agnieszka

12

Żukowska Agnieszka

powrót

Absolwenci rocznika 2004

lp.

Imię i nazwisko

1

Andruszkiewicz Monika

2

Bobrowska Magdalena

3

Chałko Karolina

4

Gałkowska Renata

5

Gościński Karol

6

Góral Stefan

7

Kimszal Anna

8

Łukaszewicz Lucyna

9

Niewulis Ewelina

10

Pawłowski Kamil

11

Pejcz Marzena

12

Szczerbowska Monika

13

Wojtach Wojciech

14

Zajączkowski Marcin

powrót

Od momentu wprowadzenia reformy do roku 2003

absolwentami naszej szkoły byli uczniowie,

którzy kończyli klasę 6.

 

Absolwenci rocznika 2003

lp.

Nazwisko i imię

1

Baranowska Sylwia

2

Bobrowski Paweł

3

Dziedziech Katarzyna

4

Grzędzińska Milena Natalia

5

Jakubowska Agnieszka

6

Kimszal Szymon

7

Kotarska Monika

8

Krzywicka Katarzyna

9

Luty Sylwester

10

Łukaszewicz Katarzyna

11

Maksimowicz Karol

12

Malarewicz Michał

13

Milewski Grzegorz

14

Milewski Tomasz

15

Seredziński Karol

16

Sokołowski Tomasz

17

Szulc Karol

18

Witkowska Justyna

19

Zdancewicz Piotr

powrót

Absolwenci rocznika 2002

lp.

Nazwisko i imię

1

Bosińska Karolina

2

Bosińska Zuzanna

3

Butkiewicz Mateusz

4

Jakubowski Jacek

5

Kaszkiel Paweł

6

Kotowska Alicja

7

Krzyżewska Katarzyna

8

Leszczyńska Marta

9

Łukaszewicz Mateusz

10

Niewulis Patryk

11

Przełomiec Agnieszka

12

Żukowska Agnieszka

powrót

Absolwenci rocznika 2001

lp.

Nazwisko i imię

1

Bobrowska Magdalena

2

Chałko Karolina

3

Gałkowska Renata

4

Gościński Karol

5

Góral Stefan

6

Kimszal Anna

7

Łukaszewicz Lucyna

8

Niewulis Ewelina

9

Pawłowski Kamil

10

Pejcz Marzena

11

Szczerbowska Monika

12

Wojtach Wojciech

13

Zajączkowski Marcin

powrót

W roku 2000 w związku z reformą szkolną mieliśmy dwie klasy, które ukończyły naszą szkołę.

Klasa 8, której nie objęła reforma i klasa 6, która przeszła do gimnazjum.

 

Absolwenci rocznika 2000

Klasa 8

Nazwisko i imię

1. Gałkowski Marek

2. Gościńska Anna

3. Jakubowska Alicja

4. Kaszkiel Mariola

5. Kimszal Tomasz

6. Krzywicki Robert

7. Kurzynowski Paweł

8. Kwiatkowska Aneta

9. Leszczyńska Ewa

10. Lutkiewicz Agata

11. Lutkiewicz Krystian Marek

12. Luty Kamil

13. Makarewicz Paweł

14. Maksimowicz Joanna

15. Malinowski Szymon

16. Małkińska Małgorzata

17. Naszkiewicz Maria

18. Nikścin Agnieszka

19. Szczerbowska Diana

20. Sztabiński Rafał

powrót

Absolwenci rocznika 2000

Klasa 6

 Imię i nazwisko

1. Barbara Butkiewicz

2. Kamil - Marek Danowski

3. Wioleta Gościńska

4. Kamil Góral

5. Kamil Kimszal

6. Paweł Krzywicki

7. Katarzyna Kurzynowska

8. Dorota Malinowska

9. Martyna - Karolina Małkińska

10. Michał Markiewicz

11. Karol Mikielski

12. Hubert Obłocki

13. Iwona Szczerbowska

14. Janusz Tylęda

14. Agnieszka Wałejko

15. Marcin Waśniewski

16. Artur Żukowski

16. Zbigniew-Łukasz Sokołowski

powrót

Absolwenci rocznika 1999  

klasa 6

Nazwisko i imię

1. Jakubowska Bogusława

2. Kosakowska Wioleta

3. Luty Marcin

4. Nikścin Dariusz

5. Obłocka Małgorzata

6. Pilecka Joanna

7. Radzewicz Elżbieta

8. Zdancewicz Anna

powrót

Absolwenci rocznika 1999  

klasa 8

Imię i nazwisko

1. Karol Chałko

2. Adrian Czajewski

3. Krzysztof Ignatowicz

4. Tomasz Jakubowski

5. Ewa Krzyżewska

6. Angelika Luty

7. Grażyna Lutyńska

8. Jakub Michniewicz

9. Jarosław Wałejko

10. Żaneta Waśniewska

11. Alicja Wysocka

12. Iwona Żukowska

powrót

Absolwenci rocznika 1998

Imię i nazwisko

1. Karol Butkiewicz

2. Ryszard Butkiewicz

3. Jolanta Gałkowska

4. Daniel Góral     +

5. Katarzyna Jakubowska

6. Marta Kimszal

7. Kamil Kurzynowski

8. Krzysztof Makarewicz

9. Paweł Malinowski

10. Jolanta Michniewicz

11. Wioleta Mielech

12. Anna Miśkiewicz

13. Marek Nikścin

14. Marcin Pawłowski

15. Dorota Sawicka

16. Justyna Stawicka

17. Andrzej Szczerbowski

18. Robert Ślużyński

19. Justyna Tyczkowska

20. Kinga Wencek

21. Andrzej Zaręba

powrót

Absolwenci rocznika 1997

Imię i nazwisko

1. Alicja Chałko

2. Krzysztof Gałkowski

3. Agnieszka Janczukajtys

4. Paweł Jasiński

5. Karol Kotarski

6. Szymon Leszczyński

7. Barbara Lutkiewicz

8. Magdalena Makarewicz

9. Robert Luty

10. Joanna Lutkiewicz

11. Filip-Karol Lutkiewicz

12. Monika Maksimowicz

13. Paweł Michniewicz

14. Małgorzata Pejcz

15. Maryla Sawicka

16. Monika-Barbara Sztabińska

17. Agnieszka Ślużyńska

18. Paweł Śliwiński

19. Andrzej Tylęda

20. Aneta Wasilewska

21. Wioletta Wiszniewska

22. Anna Wysocka

23. Artur Zajączkowski

24. Marzena Zdanowicz

25. Wioletta Domańska

26. Ewa Gałkowska

27. Dorota Fidrych

powrót

Absolwenci rocznika 1996

  Imię i nazwisko

1. Bożena Augustynowicz

2. Bogumiła Dorochowicz

3. Agnieszka Gałkowska

4. Aneta Góral

5. Marta Ignatowicz

6. Wojciech Kaszkiel

7. Angelika-Aneta Lutkiewicz

8. Damian Lutkiewicz

9. Marzena Luto

10. Małgorzata Makarewicz

11. Sylwester Michniewicz

12. Adam Nieszczerzewski

13. Marta Radzewicz

14. Wioleta Szczerbowska

15. Anna-Beata Ślużyńska

16. Elżbieta Świderska

17. Anna Wojtach

18. Michał Wasilewski

19. Rafał Zajączkowski

powrót

Absolwenci rocznika 1995

Imię i nazwisko

1. Katarzyna Butkiewicz

2. Wojciech Chałko

3. Jolanta Domalewska

4. Beata Kosakowska

5. Renata Kotowska

6. Iwona Leszczyńska

7. Małgorzata Makowska

8. Renata Malinowska

9. Agata Mikielska

10. Dariusz Pejcz

11. Grzegorz Śliwiński

12. Katarzyna Mokrzycka

13. Tomasz Zawadzki

14. Domańska Joanna

15. Grażyna Maria Jurkiewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1994

Imię i nazwisko

1. Jarosław Bobrowski

2. Agnieszka Chałko

3. Bogusława Domalewska

4. Halina Dorochowicz

5. Krzysztof Gościewski

6. Wiesław Kosa

7. Janusz Kotowski

8. Bogdan Krzyżewski

9. Jolanta Lutkiewicz

10. Wojciech Lutkiewicz

11. Agata Agnieszka Lutyńska

12. Marta Mikielska

13. Sławomir Pejcz

14. Marek Staśkiewicz

15. Jacek Wasilewski

16. Karol Wencek

17. Adam Wojtkiewicz

18. Marzena Zajączkowska

19. Janusz Zajączkowski

20. Lidia Zackiewicz

21. Agnieszka Gryszkiewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1993

Imię i nazwisko

1. Tomasz Baranowski

2. Wojciech Bartnik

3. Beata Butkiewicz

4. Alicja Dargiewicz

5. Agnieszka Dąbrowska

6. Małgorzata  Gościńska

7. Stanisław Gałkowski

8. Iwona Kaszkiel

9. Daniel Lutkiewicz

10. Iwona Malinowska

11. Halina Rubin

12. Małgorzata Mielech 

13. Waldemar Sawicki

14. Katarzyna Stawicka

15. Krystyna Wawrzyńska

16. Magdalena Zakrzewska

17. Bogdan Adamowicz

18. Paulina Gryko

19. Dorota Szumińska

20. Ewa Domańska

21. Agnieszka Zackiewicz

22. Agnieszka Pudełkiewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1992

Imię i nazwisko

1. Augustynowicz Wojciech

2. Baranowska Joanna

3. Dorochowicz Maria Helena

4. Chrapowicki Wiesław

5. Gałkowska Grażyna

6. Gościewski Grzegorz

7. Ignatowicz Anna

8. Kaszkiel Renata

9. Kotowski Waldemar

10. Krzyżewski Tomasz

11. Makarewicz Dariusz

12. Radzewicz Agnieszka

13. Staśkiewicz Andrzej

14. Stawiecka Agnieszka

15. Ślużyńska Agnieszka-Marta

16. Ślużyński Jan

17. Ślużyński Krzysztof

18. Tyczkowska Anna

19. Wojtach Bożena

20. Mokrzycka Danuta

powrót

Absolwenci rocznika 1991

Imię i nazwisko

1. Ryszard Bobrowski

2. Katarzyna Chrapowicka

3. Jarosław Janczukajtys

4. Agnieszka Kaszkiel

5. Sławomir Kimszal

6. Andrzej Krzywicki

7. Mariusz Krzywicki

8. Barbara Miśkiewicz

9. Monika Mokrzycka

10. Adam Tyczkowski

11. Grzegorz Tylęda

12. Lidia Wasilewska

13. Marcin Wasilewski

14. Piotr Wawrzyński

15. Paweł Wąsewicz

16. Piotr Wąsewicz

17. Radosław Wojtach

18. Edyta Anna Milewska

19. Grzegorz Wojtach

powrót

Absolwenci rocznika 1990

Imię i nazwisko

1. Mariusz Baranowski

2. Tomasz Bartnik

3. Arkadiusz Chmielewski

4. Robert Chrapowicki

5. Danuta Dębowska

6. Paweł Gościewski

7. Grzegorz Izbicki

8. Wojciech Jakubanis

9. Krzysztof Kowalewski

10. Cezary Malinowski

11. Urszula Mikielska

12. Stanisław Milewski

13. Bogusława Helena Orchowska

14. Katarzyna Grażyna Oszmańska

15. Waldemar Pilecki

16. Krzysztof Stawicki

17. Barbara Sztabińska

18. Dorota Śliwińska

19 Aneta Ewa Ślużyńska

20. Krzysztof Wojtkiewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1989

Imię i nazwisko

1. Adamowicz Robert

2. Dargiewicz Jolanta

3. Gałkowski Andrzej

4. Gałkowski Dariusz

5.Gliniecka Danuta

6. Gryszkiewicz Krzysztof

7. Ignatowicz Jolanta

8. Izbicka Bożena

9. Jasiński Jacek

10. Lutkiewicz Marcin

11. Makarewicz Jan

12. Malinowski Andrzej

13. Matelak Renata

14. Radzewicz Iwona

15. Rubin Andrzej

16. Tylęda Ewa Katarzyna

17. Wąsewicz Adam Józef

18. Wiśniewski Dariusz

19. Wysocka Jolanta

20. Moćkun Wiesław

powrót

Absolwenci rocznika 1988

Imię i nazwisko

1. Zenobia Augustynowicz

2. Arkadiusz Baranowski

3. Piotr Bednarko

4. Marta Dębowska

5. CezaryTomasz Głażewski

6. Alicja Gościńska

7. Piotr Jakubanis

8. Leszek Kimszal

9. Małgorzata Kosa

10. Teresa Makarewicz

11. Ewa Miśkiewicz

12. Celina Rubin

13. Danuta Smokowska

14. Krzysztof Staśkiewicz

15. Dariusz Stawiecki

16. Helena Szulc

17. Wojciech Tyczkowski

16. Jan-Grzegorz Tylęda

19. Krzysztof Tylęda

20. Tomasz Wawrzyński

21. Małgorzata Wąsewicz

22. Beata-Helena Zajączkowska

23. Krystyna Zakrzewska

24. Marek Durtan

25. Krzysztof Grądzki

26. Mariusz Tylęda  +

27. Edyta Kimszal

28. Jan Wojtkiewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1987

Imię  i nazwisko

1.  Ewa Dorochowicz

2. Maryla Gryszkiewicz

3. Wojciech Jakubowski

4. Bożena Kimszal

5. Jolanta-Aniela Leszczyńska

6. Waldemar Lutkiewicz

7. Grażyna Makarewicz

8. Bożena Makowska

9. Adam Matelak

10. Barbara-Iwona Milewska

11. Zofia Miśkiewicz

12. Grażyna- Anna Pilecka

13. Grażyna Smokowska

14. Bożena Ślużyńska

15. Andrzej Tyczkowski

16. Grzegorz Tyczkowski

17. Tomasz Wysocki

powrót

Absolwenci rocznika 1986

Imię i nazwisko

1. Marzena Gliniecka

2. Waldemar Gryszkiewicz

3. Małgorzata Jabłońska

4. Bogusława Kaszkiel

5. Wojciech Kaszkiel

6. Mirosław Kimszal

7. Krystyna Kotowska

8. Konrad-Janusz Lutkiewicz

9. Edward Oszmiański

10. Bernarda Parejko

11. Teresa Rubin

12. Andrzej  Sawicki

13. Agnieszka Stawicka

14. Marek Stefanowski

15. Jarosław Tarasiewicz

16. Alicja Tyczkowska

17. Wiesława Wawrzyńska

19. Robert Wysocki

20. Grzegorz Sajewicz

21. Tadeusz Anulewicz

22. Grzegorz Makarewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1985

Imię i nazwisko

1. Elżbieta Bartosiewicz

2. Małgorzata Dargiewicz

3. Wiesław Gałkowski

4. Małgorzata Głażewska

5. Małgorzata Kaszkiel

6. Andrzej Kosa

7. Marek-Józef Kotowski

8. Cezary Matelak

9. Edward Makowski

10. Teresa-Maria Milewska

11. Janusz Milewski

12. Adam Niewulis

13. Małgorzata Piasecka

14. Mirosława Piasecka

15. Dariusz Piasecki

16. Tadeusz Sawicki

16. Dorota Tyczkowska

15. Ewa Tyczkowska

16. Marzena-Ewa Tylęda

17. Alicja Wawrzyńska

18. Krzysztof Wysocki

19. Arkadiusz Sałanowski

20. Mirosław  Anulewicz

21. Andrzej-Józef Zdancewicz

22. Edyta Zieziula

23. Marta-Zofia Zawadzka

24. Dorota Chomczyk

25. Wojciech  Zawadzki

26. Bogusława Sztabińska

27. Arkadiusz Grabowski

28. Alicja Grabowska

29. Stanisław Kwiatkowski

30. Katarzyna Zawadzka

powrót

Absolwenci rocznika 1984

Imię i nazwisko

1. Stanisław Bednarko

2. Jadwiga Dębowska

3. Tomasz-Jakub Dorochowicz

4. Hanna Gliniecka

5. Teresa Jakubanis

6. Wiesław Jurkiewicz

7. Tomasz Kurzynowski

8. Dorota Luty

9. Aniela Moćkun

10. Wojciech Nartowicz

11. Urszula Pudełkiewicz    +

12. Sławomir Sawicki

13. Elżbieta Staśkiewicz

14. Magdalena Stawicka

15. Jacek Szulc

16. Halina Ślużyńska

17. Hanna Świacka

18. Bożena Tyczkowska

19. Marzena-Ewa Wysocka

20. Andrzej Ślużyński

21. Wiesław Szymczyk

22. Robert-Janusz Sałanowski

23. Marzenna Kotowska

24. Robert Januszko

powrót

Absolwenci rocznika 1983

Imię i nazwisko

1. Alicja Chmielewska

2. Bożena-Teresa Dorochowicz

3. Andrzej Izbicki

4. Wiesław Kaszkiel

5. Bożena Makarewicz

6. Ewa Makowska

7. Antoni-Dariusz Milewski

8. Halina Parejko

9. Maria Stawiecka

10. Grażyna Sztabińska

11. Anna Szulc

12. Alina Ślużyńska

13. Zbigniew Ślużyński

14. Marek Tyczkowski

15. Elżbieta Wiśniewska

16. Krystyna Witkowska

17. Andrzej Witkowski

18. Maria Zaręba

19. Krzysztof Kimszal +

20. Marek Staranowicz

21. Maria-Wioleta Kosa

22. Teodor Duda

powrót

Absolwenci rocznika 1982

Imię i nazwisko

1. Marek-Józef  Dorochowicz +

2. Grażyna Grabowska

3. Krzysztof  Izbicki

4. Katarzyna Jatowczyc

5. Maria Kaszkiel

6. Bogusława Kimszal

7. Henryk Kordowski

8. Helena Krzywińska

9. Ewa Kwiatkowska

10. Jarosław Kwiatkowski

11. Dorota Milewska

12. Leszek-Józef Milewski

13. Andrzej-Wiesław Obłocki

14. Danuta Oszmiańska

15. Alicja Piasecka

16. Ewa-Barbara Sawicka

17. Rafał Stawicki

18. Adam Stefanowski

19. Elżbieta Tyczkowska

20. Marta-Monika Wikieł

21. Bożena Wiśniewska

22. Izydor Zakrzewski

23. Marianna Zdancewicz

24. Tadeusz Ziemiacki

25. Dariusz Zaręba

26. Małgorzata Kotowska

27. Paweł Stanarowicz

28. Bożena Świtaj

29. Artur Januszko

30. Bogusława-Teresa Makowska

powrót

Absolwenci rocznika 1981

Imię i nazwisko

1. Kimszal Andrzej

2. Kimszal Henryk

3. Kimszal Wiesław

4. Kwiatkowski Krzysztof

5. Milewski Szymon-Bolesław

6. Orchowski Henryk

7. Staśkiewicz Józef

8. Sztabiński Klemens

9. Szymczyk Paweł +

10. Urynowicz Marek

11. Witkowska Bożena

12.Witkowski Sławomir

13. Wysocka Małgorzata

14. Zaremba Mirosław

15. Zdancewicz Wiesław

16. Kaszkiel Mariusz

17. Raczyło Mirosław

18. Sajewicz Stanisław-Wojciech

19. Kisielewska Anna

20. Kisielewski Krzysztof

21. Ignatowicz Maria

powrót

Absolwenci rocznika 1980

Imię i nazwisko

1. Józef Kordowski

2. Krystyna Fidrych

3. Maryla Fidrych

4. Zenon Michniewicz

5. Jan Miłun

6. Danuta Moćkun

7. Mirosław Moćkun

8. Wiesław Pieczyński

9. Dariusz Pudełkiewicz

10. Andrzej Stefanowski

11. Bożena Szczerbowska

12. Bożena Sztabińska

13. Stefan Szulc

14. Beata Tarasiewicz

15. Anna Wawrzyła

16. Halina Witkowska

17. Jadwiga Witkowska

18. Lidia Zdancewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1979

Imię i nazwisko

1. Janina Bednarko

2. Bobrowska Teresa

3. Chmielewska Grażyna +

4. Gliniecki Zdzisław

5. Jakubanis Anna

6. Jatowczyc Krzysztof

7. Kaszkiel Teresa

8. Kimszal Wiesław

9. Michniewicz Krystyna

10. Milewska Teresa

11. Obłocki Leszek

12. Polakowski Wiesław

13. Sokołowski Andrzej

14. Staśkiewicz Stanisław

15. Stawiecki Tadeusz

16. Stawiecka Teresa

17. Satuła Hanna - Irena

18. Sutuła Andrzej

19. Świacki Mirosław

20. Tarasiewicz Irena

21. Trzcianowska Regina

22. Zajączkowska Bożena

23. Zakrzewski Józef

24. Zdancewicz Bożena

25. Zdancewicz Grażyna

powrót

Absolwenci rocznika 1978

Imię i nazwisko

1. Leon Staśkiewicz

2. Henryk Wysocki

3. Halina Irena Witkowska

4. Maria Trzcianowska

5. Teresa Świacka

6. Maria Sztabińska

7. Marek Edward Satuła

8. Alicja Raczyło

9. Bożena Oszmiańska

10. Marian Mika

11. Krystyna Michniewicz

12. Maria Kurzynowska

13. Teresa Kwiatkowska

14. Maria Dargiewicz

15. Jan Bednarko

16. Stanisław Ślużyński

 

powrót

Absolwenci rocznika 1977

Imię i nazwisko

1. Helena Andruszkiewicz

2. Halina Bednarko

3. Helena Bobrowska

4. Barbara Głuśniewska

5. Bogdan Jabłoński

6. Sabina Wiesława Jakubowska

7. Irena Kimszal

8. Adam Kordowski

9. Wojciech Luty

10. Zenobia Marianna Mikielska

11. Anna Milewska

12. Janusz Orchowski

13. Irena Sokołowska

14. Henryk Ślużyński

15. Elżbieta Sztabińska

16. Paweł Szulc

17. Bonifacy Zakrzewski

18. Jerzy Zajączkowski

19. Halina Zaremba

20. Bożena Zdancewicz

21. Tadeusz Polakowski

22. Mirosław Sajewski

23. Halina Szymczyk

24. Janusz Skrocki

25. Krzysztof Ignatowicz

26. Anna Aneszko

27. Mirosław Bokuniewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1976

Imię i nazwisko

1. Elwira Balita

2. Bożena Lucyna Barako

3. Jarosław Dargiewicz

4. Halina Gościewska

5. Helena Kaszkiel

6. Krystyna Kaszkiel

7. Anna Lilla Kimszal

8. Wiktor Kimszal

9. Elżbieta Kurzynowska

10. Halina Ewa Luty

11. Waldemar Maciukiewicz

12. Andrzej Milewski

13. Zdzisława Orchowska

14. Wanda Parejko

15. Józef Piasecki

16. Wiesław Raczyło

17. Małgorzata Staśkiewicz

18. Lucyna Szczerbowska

19. Krystyna Ślużyńska

20. Wiesław Świacki

21. Leszek Tyczkowski

22. Teresa Witkowska

23. Aniela Zaręba

24. Bogusława Ziemiacka

25. Jan Polakowski

26. Stanisława Zakrzewska

27. Zdzisław Piasecki

28. Wiesław Kołodniej

29. Janina Aneszko

30. Stanisław Krupiński

31. Teresa Klimaszewska

32. Bożena Teresa Wesołowska

33. Ewa Bokuszniewska

powrót

Absolwenci rocznika 1975

Imię i nazwisko

1. Elżbieta Jadwiga Wojciulewicz

2. Eugenia Bednarko

3. Jan Bobrowski

4. Teresa Izbicka

5. Jadwiga Januszanis

6. Halina Kimszal

7. Zdzisław Kimszal

8. Halina Kordowska

9. Stanisław Kotowski

10. Aniela Łowczyńska

11. Henryka Świacka

12. Teresa Ślużyńska

13. Andrzej Tarasiewicz

14. Antoni Trzcianowski

15. Halina Wysocka

16. Bogusława Zakrzewska

17. Antoni Zdancewicz

18. Anastazja Sajewicz

19. Sławomir Kaszkiel

20. Jan Mrozowski

21. Ryszard Malarewicz

22. Janina Michniewicz

23. Leszek-Marian Milewski

24. Grażyna Miłun

25. Alina-Krystyna Obłocka

26. Sławomir Obłocki

27. Teresa Pieczyńska

28. Teresa Romanowska

29. Piotr Staśkiewicz

30. Danuta Szczerbowska

powrót

Absolwenci rocznika 1974

Imię i nazwisko

1. Bednarko Józef

2. Bednarko Krystyna

3. Burdyn Alicja

4. Jabłońska Stanisława

5. Jakubanis Maria-Kazimiera

6. Jatowczyc Mirosław +

7. Karczewski Jerzy

8. Kimszal Janina

9. Kimszal Janina

10. Kordowska Teresa

11. Kosa Janina

12. Kowalewski Zdzisław

13. Makarewicz Józef

14. Michniewicz Stanisław

15. Michniewicz Wiesław

16. Obłocka Halina

17. Oszmiańska Janina

18. Piasecki Edward +

19. Piasecki Zdzisław

20. Sajewicz Stefan

21. Ślużyński Krzysztof

22.Wysocka Jadwiga

23. Zajączkowski Henryk

24. Zaremba Danuta

powrót

Absolwenci rocznika 1973

Imię i nazwisko

1. Danuta Andruszkiewicz

2. Marianna Zofia Bałdyga

3. Lech Józef Biziewski

4. Antoni Domysłowski

5. Marianna Godlewska

6. Jan Jakubowski

7. Jadwiga Jurkiewicz

8. Henryk Kurzynowski

9. Andrzej Malarewicz

10. Stanisław Parejko

11. Zofia Pieczyńska

12. Teresa Zdzisława Radzewicz

13. Wiesława Senda

14. Ryszard Sokołowski

15. Anna Staśkiewicz

16. Halina Świacka

17. Marianna Wiszniewska

18. Teresa Zakrzewska

19. Jan Zaręba

20. Stanisław Zdancewicz

21. Ewa Maria Wambier

22. Grzegorz Makarewicz

23. Jadwiga Kołodzieżna

24. Anna Mrozowska

25. Stanisław Romanowski

26. Adam Osiecki

27. Witold Bielski

powrót

Absolwenci rocznika 1972

Imię i nazwisko

1. Krystyna Bednarko

2. Paweł Dziedziech

3. Irena Januszanis

4. Teresa Jurkiewicz

5. Janina Karczewska

6. Irena-Ewa Klimaszewska

7. Krystyna Kosa

8. Bogusława Kowalewska

9. Antoni Kurzynowski

10. Adam Lutkiewicz

11. Marianna Makarewicz

12. Franciszek Małach

13. Danuta Mikielska

14. Danuta Obłocka

15. Tadeusz Obłocki

16. Adam Parejko

17. Teresa Parejko

18. Wiesław Baluta

19. Halina Piasecka

20. Helena Sobotor

21. Tadeusz Staśkiewicz

22. Halina Satuła

23. Edward Szczerbowski

24. Irena Ślużyńska

25. Henryk Tarasiewicz

26. Halina Tyczkowska

27. Teresa Wysocka

28. Mirosław Suchocki

29. Irena Kotowska

30. Wiesława Romanowska

31. Teresa Stankiewicz

powrót

Absolwenci rocznika 1971

 Nazwisko i mię

1. Bartosiewicz Irena

2. Kaszkiel Antoni

3. Kaszkiel Edward

4. Kimszal Danuta

5. Krupińska Janina

6. Krupiński Lucjan Tadeusz

7. Makarewicz Piotr

8. Pieczyńska Jadwiga

9. Sokołowska Barbara

10. Sokołowski Jan

11. Stankiewicz Janina

12. Tyczkowska Janina

13. Tarasiewicz Tadeusz

14. Wąsewicz Andrzej

15. Biziewska Maryla

powrót

Absolwenci rocznika 1970

Imię i Nazwisko

1. Bobrowska Eugenia

2. Dziedziech Marianna

3. Godlewska Stanisława

4. Grabowski Henryk

5. Jakubowska Halina

6. Kimszal Jan

7. Kimszal Tadeusz

8. Kurzynowska Jadwiga

9. Mikielski Antoni

10. Milewski Bogdan

11. Milewski Jan

12. Satuła Adam Wiesław

13. Staśkiewicz Antoni

14. Sztabiński Eugeniusz

15. Wiśniewska Marianna

16. Wysocki Bolesław

17. Tarasiewicz Wanda

18. Izbicka Marianna

19. Bartnik Anastazja Teresa

powrót

Absolwenci rocznika 1969

Imię i nazwisko

1. Bartosiewicz Teresa

2. Chomczyk Henryka

3. Dziedziech Janina

4. Jurkiewicz Ryszard

5. Kaszkiel Tadeusz

6. Kimszal Krystyna

7. Kimszal Jan

8. Kotarski Aleksander

9. Kurzynowska Teresa

10. Michniewicz Jadwiga

11. Obłocki Antoni Jacek

12. Obuchowska Krystyna

13. Piasecka Cecylia

14. Piasecka Janina

15. Piasecka Janina Krystyna

16. Piasecki Edmund

17. Wysocki Edward

18. Zdancewicz Józef

19. Zakrzewska Sabina

powrót

Absolwenci rocznika 1968

Imię i nazwisko

1. Stanisław Godlewski

2. Jadwiga Jakubowska

3. Ewa-Krystyna Butrymowicz

4. Regina Zaremba

5. Ignacy Jakubowski

6. Jan Januszanis

7. Helena Kimszal

8. Zofia Kimszal

9. Janusz Kotarski

10. Teresa Kotowska

11. Zofia Lutkiewicz

12. Marianna Łowczyńska

13. Aniela Makarewicz

14. Janina Nieszczerzewska

15. Lidia Obłocka

16. Jan Milewski

17. Teresa Parejko

18. Marian Stankiewicz

19. Eugenia Ślużyńska

20. Bogusław Ślużyński

21. Zdzisława Tyczkowska

22. Jadwiga Wiśniewska

23. Marianna Wiśniewska

24. Teodozja Zakrzewska

powrót

Absolwenci rocznika 1967

 Imię i nazwisko

1. Sokołowska Janina

2. Radzewicz Henryk Józef

3. Halina Pawłowska

4. Kaszkiel Helena

5. Rajmund Józef Kimszal

6. Jadwiga Izbicka

7. Dziedziech Jan

8. Bobrowski Ryszard

9. Barczyk Bronisława

10. Wincenty Jan Tarasiewicz

11. Regina Zieziula

12. Stanisław Wojtkiewicz

13. Malinowski Piotr

14. Stanisław Mikielski

15. Edward Strzyżewski

16. Marian Kotowski

17. Chomczyk Piotr

18. Kowalewski Czesław

19. Krupiński Ryszard

20. Sałanowski Tadeusz

21. Tyczkowska Irena

22. Wysocki Jan

23. Stankiewicz Halina

24. Bierdziewski Antoni

powrót

Absolwenci rocznika 1966

Imię i nazwisko

1. Barczyk Bronisława

2. Baltros Tadeusz-Jerzy

3. Bobrowski Ryszard

4. Dziedziech Jan

5. Godlewski Stanisław

6. Kimszal Rajmund

7. Kaszkiel Helena

8. Krupiński Ryszard

9. Malinowski Piotr +

10. Małach Józef

11. Nieszczerzewska Janina

12. Obłocka Lidia

13. Parejko Teresa

14. Radzewicz Henryk

15. Sałanowski Tadeusz

16. Ślużyńska Eugenia

17. Sokołowska Janina

18. Tarasiewicz Wincenty

19. Tyczkowska Irena

20. Wiśniewska Marianna

21. Wysocki Jan

22. Zakrzewska Teodozja

23. Zieziula Regina

powrót

Absolwenci rocznika 1965

Imię i nazwisko

1. Janina Bartnik

2. Tadeusz Jerzy Baltros

3. Halina Bielska

4. Janina Bartosiewicz

5. Jadwiga Jabłońska

6. Janina Jabłońska

7. Janina Januszanis

8. Halina Kimszal

9. Edward Kotarski

10. Edmund Lutkiewicz

11. Helena Lutkiewicz 

12. Ewa Halina Milewska

13. Wiesław Mikielski

14. Teresa Michniewicz

15. Antoni Świacki

16. Wiesław Ślużyński

17. Zofia Szusta

18. Halina Tylenda

19. Jadwiga Wiśniewska

20. Marian Wiśniewski

21. Józef Wysocki

22. Marian Zawadzki

23. Marianna Zieziula

24. Liliana Chalecka

powrót

Absolwenci rocznika 1964

Imię nazwisko

1. Baranowska Krystyna

2. Baltros Marek Waldemar

3. Gościewski Ireneusz +

4. Gościewski Jan

5. Jankowska Halina

6. Jasińska Marianna

7. Jabłońska Helena

8. Jakubowska Janina

9. Kaszkiel Józef

10. Karczewski Edward

11. Kowalewski  Stanisław

12. Kimszal Irena

 13. Kimszal Henryka

14. Krupińska Teodora

15. Kimszal Halina

16. Kimszal Marianna

17. Markiewicz Janina

18. Popko Irena

19. Sztabiński Wiesław

20. Staszkiewicz Krystyna

21. Żukowska Teresa

22. Zieziula Tadeusz

23. Mrozowska Marianna-Regina

24. Parejko Janina

25. Kaszkiel Danuta

26. Kimszal Jadwiga

27. Piasecki Ryszard

28. Sobotor Jan

29. Kowalewski Edward

30. Pieczyński Marian

31. Chomczyk Halina

32. Gałkowski Józef

powrót

Absolwenci rocznika 1963

Imię i nazwisko

1. Aciukiewicz Maria

2. Bartosiewicz Stefania

3. Chalecka Halina

4. Chrapowicki Franciszek

5. Dryślińska Daniela

6. Kaszkiel Stanisław

7. Kotowska Krystyna

8. Zawadzki Antoni

9. Zakrzewska Krystyna

10. Zajączkowski Bronisław

11. Wiśniewska Zofia

12. Tarasiewicz  Danuta

13. Ślużyński Romuald

14. Ślużyńska Stanisława

15. Sajewicz Zdzisław

16. Różańska Krystyna

17. Wanda Radzewicz

18. Henryk Radzewicz

19. Czesław Radzewicz

20. Makarewicz Zofia

21. Makarewicz Janina

powrót

Absolwenci rocznika 1962

Imię i nazwisko

1. Sobotor Eugenia

2. Żukowska Alicja

3. Zieziula Helena

4. Kwiatkowski Romuald

5. Wiśniewski Henryk

6. Wawrzyński Tadeusz

7. Staniewicz Ryszard

8. Sokołowski Zygmunt

9. Ślużyńska Czesława

10. Piasecki Jan

11. Piasecka Teresa

12. Parejko Wacław

13. Pilecki Henryk

14. Mikielska Stanisława

15. Klimaszewska Jadwiga

16. Kraszewski Józef

17. Kosa Antoni

18. Jabłońska Wanda

19. Dziedziech Fabiana

20. Domysłowska Teresa

21. Czarniecki Bogdan

22. Celińska Krystyna

23. Baluta Krystyna

24. Kowalewski Czesław

25. Kotowski Józef

powrót

Absolwenci rocznika 1961

Nazwisko i imię

1. Bartnik Helena

2. Chalecka Krystyna

3. Jasińska Helena

4. Kaszkiel Witold

5. Koprowska Teresa

6. Kotarska Krystyna

7. Krysiński Edward

8. Lutkiewicz Stanisław

9. Markiewicz Helena

10. Malarewicz Wacława

11. Sawicka Augustyna

12. Satuła Aniela

13. Sidor Janina

14. Wąsewicz Aniela

15. Zajączkowski Jan

16. Zakrzewska Zenonia

17. Zawadzki Romuald

18. Dargiewicz Danuta

19. Barszczewski Wincenty +

20. Kimszal Teresa

21. Wysocka Leokadia

22. Adamowicz Anastazja

23. Jasiński Mieczysław

24. Makarewicz Antonii

25. Tyczkowski Mieczysław

26. Zakrzewski Lucjan

27. Kimszal Tadeusz

28. Szczawińska Teresa

29. Szczawińska Janina

powrót

Absolwenci rocznika 1960

Nazwisko i imię

1. Adamowicz Daniela

2. Czarniecki Stanisław

3. Dargiewicz Krystyna

4. Dziedziech Anastazja

5. Jaśkiewicz Stanisława

6. Kimszal Wanda

7. Kimszal Czesław

8. Pilecki Andrzej

9. Ślużyńska Helena

10. Sałanowski Stanisław

11. Szymczyk Romuald

12. Tarasiewicz

13. Trachim  Helena

14. Tylenda Zdzisława

15. Wysocka Krystyna

16. Korzun Józef 

17. Dorochowicz Feliks

18. Obuchowski Edmund

19. Tyczkowski Witold

20. Wysocki Mirosław

21. Wiśniewski Jan

22. Zakrzewski Józef

23. Andruszkiewicz Kazimierz

24. Kowalewski Józef

25. Kotowski Marian Edmund

26. Bartnik Krystyna

27. Godlewski Henryk

28. Świacki Czesław Ignacy

29. Popko Henryk  +

30. Maksimowicz Zofia

31. Wawrzyńska Bożena

powrót

Absolwenci rocznika 1959

Imię i nazwisko

1. Czarniecki Henryk

2. Dziedziech Czesław

3. Klimaszewski Ignacy

4. Kotarska Alicja

5. Gref Teodozja

6. Głażewski Wojciech

7. Krzyżewska Irena

8. Jasińska Teresa

9. Ślużyńska Janina

10. Wierzbicki Paweł

11. Zieziula Adam

12. Lutkiewicz Aleksander

13. Radzewicz Teodozja

14. Szymczyk Irena

15. Sawicki Edward

16. Gryszkiewicz Tadeusz

17. Gałkowska Stanisława

18. Kimszal Józef

19. Wiśniewska Czesława

20. Wałejko Czesław

21. Wysocki Franciszek

22. Zieziula Stanisława

23. Baltros Marek

24. Popko Czesław

25. Baltros Tadeusz

powrót

Absolwenci rocznika 1958

Imię i nazwisko

1. Kaszkiel Zenobia

2. Kowalewska Stanisława

3. Nartowicz Józef

4. Przełomiec Irena

5. Sobotor Leokadia

6. Szymczyk Jadwiga

7. Żylińska Krystyna

8. Kosa Piotr

9. Ślużyńska Jadwiga

powrót

Absolwenci rocznika 1957

Imię i Nazwisko

1. Bednarko Eugenia

2. Dziedziech Irena

3. Jaśkiewicz Marianna

4. Kosakowska Czesława

5. Malarewicz Anna

6. Makarewicz Jadwiga

7. Matyszkiel Irena

8. Matyszkiel Józef

9. Milewski Feliks

10. Piasecka Leokadia

11. Pilecki Bolesław

12. Radzewicz Janina

13. Romanowski Antoni

14. Sawicki Wacław

15. Szczawiński Stefan

16. Sztabiński Tadeusz

17. Wysocka Krystyna

18. Wiśniewski Henryk

19. Tyczkowski Czesław

20. Tyczkowski Józef

21. Zackiewicz Mirosław

22. Kowalewska Zofia

23. Grabowski Jan

24. Ignatowicz Krystyna

25. Butkiewicz Stanisław

26. Sawicki Stanisław

27. Gałkowski Władysław

28. Liszewska Helena

29. Koprowicz Jan

30. Liszewski Józef

31. Więcko Teresa

32. Naruszewicz Tadeusz

powrót

Absolwenci rocznika 1956

Nazwisko i imię

1. Odanowicz Helena

2. Augustynowicz Czesława

3. Gościewski Jacek

4. Jasińska Anna Danuta

5. Lutkiewicz Stanisław

6. Kaszkiel Józef

7. Kaszkiel Jan

8. Kimszal Halina +

9. Kozłowska Jadwiga 

10. Maciejko Eugeniusz

11. Malinowska Anastazja

12. Obuchowski Zdzisław

13. Rożański Henryk

14. Sawicki  Piotr

15. Stawiecka Wacława

16. Szymańczyk Jadwiga

17. Tarasiewicz Jan Zdzisław

18. Wierzbicki Narcyz

19. Witkowski Ireneusz

20. Żukowski Jan

21. Krzyżewski  Czesław

22. Zdancewicz Janina

powrót

Absolwenci rocznika 1955

 

Imię i nazwisko

1. Bartnik Zenon

2. Jabłońska Stanisława

3. Łukaszewicz Teresa

4. Przełomiec Jan - Franciszek

5. Pilecka Joanna

6. Radzewiczówna Krystyna Helena

7. Stefanowski Zenon Piotr

8. Slużyńska Helena

9. Szymczyk Irena

10. Tarasiewicz Janina

11. Tarasiewicz Helena

12. Piekarska Danuta

13. Wiszniewska Anastazja

14. Zackiewicz Czesław

powrót

Absolwenci rocznika 1954

Imię i nazwisko

1. Adamowicz Henryk

2. Chrapowicki Józef

3. Chomicz Stanisława

4. Dzidziech Zbigniew

5. Grabowska Sabina

6. Gref Henryka

7. Izbicka Halina

8. Kosakowska Jadwiga

9. Kimszal Emilian

10. Lutkiewicz Wacław

11. Leszczyński Jan-Wacław

12. Łado Anna

13. Maciejewska Anna

14. Ślużyński Antoni

15. Sztukowski Witold

16. Sokołowska Halina

17. Pietrewicz Marian

18. Tyczkowska Jadwiga

19. Tyczkowski Teofil

20. Warakomska Stanisława

21. Wiśniewski Zefiryn

22. Wysocka Jadwiga

23. Wawrzyński Józef

24. Wałejko Wacław

25. Zdancewicz Józef

26. Łado Jan

27. Tyczkowski  Henryk

28. Zdancewicz Krystyna

29. Sztabińska Eugenia

30. Leszczyńska Bernardyna

powrót

Absolwenci rocznika 1953

Nazwisko i imię

1. Andrulewicz Wanda

2. Baranowska

3. Bartnik Anastazja

4. Burdyn Małgorzata

5. Burdyn Walerian

6. Chmielewski Stanisław

7. Dziedziech Teresa

8. Gościewska Henryka

9. Gościewska Jadwiga

10. Gościewski Tadeusz

11. Jonio Jan

12. Kimszal Henryka

13. Kuculis Eugenia

14. Motulewicz Teresa

15. Radzewicz Marianna Halina

16. Ślużyński Zefiryn

17. Tyczkowska Apolonia Józefa

18. Wąsewicz Zdzisław

19. Zdancewiczówna  Helena

20. Zieziula Krystyna

21. Augustynowicz Franciszek

22. Tyczkowska Izabela

23. Trachim Stefan

24. Gościewska Halina

25. Jankowski Czesław

26. Koc Tadeusz

27. Piekarski Stanisław

28. Sałanowski Jan

29. Wysocki Henryk

30. Adamowicz Helena

31. Adamowicz Józef

32. Burdyn Bogusław

33. Biłda Jan

34. Dorochowicz Józef

35. Gościewski Jacek

36. Jasińska Czesława

37. Malinowska Anastazja

38. Ochranowicz Bohdan

39. Radzewicz Zdzisław

40. Skrzypiec Henryk

41. Świacki Bronisław

42. Stawicka Wacława

43. Romanowski Walerian

44. Zdancewicz Janina

45. Zajączkowski Józef

46. Barszczewski Mirosław  +

47. Dębowski Józef

48. Obłocki Zenon

49. Baranowski Eugeniusz

50. Jabłoński Antoni

51. Szusta Antoni

52.Gościewski Witold

53. Sawicki Jan Fabian

54. Malinowski Jan

55. Bartnik Ryszard

56. Czuper Antoni

57. Zdancewicz Zygmunt

58. Miłuń Aniela

powrót

Absolwenci rocznika 1952

 

Imię i nazwisko

1. Andrulewicz Irena

2.Czarniecka Eugenia

3. Dzienisiewiczówna  Janina

4. Dziedziech Teodora

5. Dębowska Jadwiga

6. Głażewska Halina

7. Izbicka Maria

8. Jankowski Józef

9. Jasińska Aniela

10. Janusz Jan

11. Korzun Marian

12. Klimaszewska Halina

13. Kimszal Józefa

14. Kowalewski Józef

15. Lutkiewicz Józef

16. Marecka Irena

17. Pietrewicz Jadwiga

18. Pilichowski Tadeusz

19. Sawicki Józef Czesław

20. Staśkiewicz Stefania

21. Szczawińska Halina Jadwiga

22. Sajewicz Jadwiga

23. Sałanowski Teodor

24. Sznejder Irena

25. Sztabiński Mirosław

powrót

Absolwenci rocznika 1951

Nazwisko i imię

1. Andrulewicz Anna

2. Balun Danuta

3. Chmielewski Stefan

4. Frydrych Leokadia

5. Gościewski Zbigniew

6. Gryszkiewicz Stanisław

7. Grądzki Tadeusz

8. Kowalewska Janina

9. Kozłowski Tadeusz

10. Luty Anna Genowefa

11. Merecka Zofia

12. Radzewicz Halina

13. Radzewicz Henryk Edward  

14. Radzewicz Edward Romuald

15. Suchocki Zbigniew

16. Stefanowski Walenty Jan

17. Tarasiewicz Leonarda

18. Tarasiewicz Romuald

19. Warakomski Edward

20. Nartowiczówna Irena

21. Świacki Józef

22. Wasilewski Piotr- Antoni

23. Warakomska Celina

24. Bryliński Antoni Anastazy

25. Dargiewicz Stanisław

26. Kimszal Irena

27. Wiszniewski Zenon

28. Szusta Helena

29. Pilecka Leonarda

30. Dziedziech Anna

31. Wałejko Jadwiga

32. Staszkiewicz Józef

33. Kaszkiel Henryk

34. Milewska Anastazja

powrót

Absolwenci rocznika 1950

Imię i nazwisko

1. Andrulewicz  Bolesław

2. Cieślukowski Romuald

3. Czerechowicz  Barbara

4. Czerechowicz  Zbigniew

5. Czarniecka Leokadia

6. Czarnialis Jadwiga

7. Dziedziech  Zenon

8. Gościewska Anna

9. Gościewski Czesław

10. Gościewski Edmund

11. Grądzki Zbigniew Władysław

12. Ignatowicz Leonarda

13. Jurkiewicz Krystyna

14. Kamiński Józef

15. Kimszal Wiktor

16. Koc Teresa

17. Koprowska Henryka

18. Korejwo Stanisław

19. Malarewicz Krystyna

20. Małach Eugenia

21. Parejko Wanda

22. Sawicki Czesław                 

23. Sałanowski Lucjan

24. Ślużyńska Irena

25. Snarski Jan

26. Stankiewicz Helena

27. Szymczyk Antoni

28. Szulc Jan

29. Tyczkowski Zenon

30. Węgrzynowiczówna Marianna

31. Witkowska Helena

32. Żukowski Czesław

33. Żukowska Irena

34. Żukowski Jan

powrót

Absolwenci rocznika 1949

Nazwisko i Imię

1. Czarniecki Franciszek

2. Gryszkiewiczówna Czesława

3. Jaśkiewicz Mieczysław

4. Jurkiewicz Alfons

5. Kowalewski Kazimierz +

6. Koc Antoni

7. Krzywicka Helena

8. Kimszal Edward

9. Kowalewska Helena

10. Meszczyńska Jadwiga

11. Niewulis Mieczysław

12. Obłocka Danuta

13. Popko Ryszard

14. Radzewiczówna Leokadia

15. Sawicki Józef

16. Sawicka Jadwiga

17. Tarasiewiczówna Henryka

18. Ślużyńska Eugenia

19. Świacka Henryka

20. Wąsewiczówna Zofia

21. Żołnierowicz Regina

22. Żukowski Edward

powrót

Absolwenci rocznika 1948

Imię i nazwisko

1. Piotr Wąsewicz

2. Głażewska Danuta

3. Koniuta Sebastian

4. Lutkiewicz Zenon

5. Andrulewicz Halina

6. Janusz Eugeniusz

7. Januszewicz Stefan

8. Korzon Mieczyław

powrót

Uczniowie rocznika 1947

Nazwisko i imię  

1. Gościewski Witold

2. Kimszal Ignacy 

3. Sztukow Stanisława

4. Janusz Aleksander

5. Świacka Helena

6. Kamiński Władysław

7. Czarniecka Regina

8. Kuklińska Stefania

9. Kozłowska Stanisława

10. Ślużyński Edward

11. Wasilewski Piotr

12. Ołów Heliodor

13. Kimszal Marianna

14. Malarewicz Irena

15. Czarniecki Ignacy

powrót

Uczniowie rocznika 1946

 Nazwisko i Imię

1. Sowulewski Jan

2. Bartnik Romuald

3. Polakowski Piotr +

4. Godlewski Eugeniusz

5. Chmielewski Jan

6. Trachim Mieczysław

7. Ziemiacki Franciszek

8. Biziewski Józef

9. Niewulis Józef

10. Świacka Jadwiga

11. Burdyn Eugenia

12. Gościewski Witold

powrót

Pierwszy rocznik po zakończeniu działań drugiej wojny światowej.

Uczniowie różnych roczników uczęszczali do czterech oddziałów. Nie było jeszcze absolwentów, ale  od uczniów tych rozpoczął się najnowszy okres naszej historii.

Uczniowie rocznika 1945

Klasa Ia dzieci starsze

Nazwisko i Imię

1. Balunówna Halina

2. Cieślukowski Romuald

3. Łowczyński Czesław

4. Izbicka Krystyna

5. Miłun Antoni

6. Jasiński Antoni

7. Jaśkiewicz Mieczysław

8. Jodzio Tadeusz

9. Kaszkiel Eugenia

10. Kimszal Jan

11. Kimszal Wiktor

12. Maciejewski Bronisław +

13. Koprowska Henryka

14. Koprowski Ignacy

15. Łado Halina

16. Małach Ludwika

17. Meszczyńska Jadwiga

18. Romanowska Czesława

19. Romanowska Wacława

20. Ślużyńska Irena

21. Ślużyński Ignacy

22. Skrzypiec Eugenia

23. Stankiewicz Anastazja

24. Świacki Józef

25. Wąsewiczówna Czesława

26. Wąsewiczówna Janina

27. Zawadzka Helena

28. Wiszniewski Jan

29. Zajączkowski Antoni

30. Zaremba Władysław

31. Dziedziechówna Cecylia

32. Aciukiewiczówna Albertyna

33. Kowalewska Maria

34. Piekarska Irena

35. Łukasiewicz Romuald

36. Gościewska Sabina

37. Gościewska Anna

38. Mysiukiewiczówna Henryka

powrót

Klasa Ib młodsze

Nazwisko i Imię

1. Cieślukowski Lucjan

2. Kotowski Henryk

3. Godlewski Ignacy

4. Chalecki Józef

5. Dorochowicz Konstancja

6. Jabłoński Jan

7. Jurkiewicz Jan

8. Kimszal Józef

9. Kimszal Lucjan

10. Korkowski Józef

11. Klimaszewski Eugeniusz

12. Kowalewski Józef

13. Kowalewska Anastazja

14. Kowalewski Kazimierz

15. Kotarski Franciszek

16. Kotowska Anastazja

17. Maciejewska Marianna

18. Łado Michał

19. Łowczyńska Radosława Janina

20. Makarewicz Feliksa

21. Małachówna Eugenia

22. Chmielewski Stefan

23. Michniewicz Stanisław

24. Milewska Anastazja

25. Michniewicz Kazimierz

26. Miłun Janina

27. Pilecki Jan

28. Rogalówna Jadwiga

29. Romanowska Jadwiga

30. Różański Bronisław

31. Sałanowski Lucjan Adam

32. Słowikowski Piotr

33. Głażewska Halina

34. Szczawińska Jadwiga

35. Szmyt Józef

36. Szulcówna Stefania

37. Tarasiewicz Zofia

38. Tarasiewicz Romuald

39. Waszkiewicz Jan

40. Waszkiewiczówna Władysława

41. Wiszniewski Zenon

42. Wiszniewska Wacława

43. Żukowska Irena

44. Balunówna Danuta

45. Jońcówna Janina

46. Leszczyńska Anastazja

47. Zdancewicz Józef

48. Zdancewicz Antoni

49. Kordowska Leokadia

50. Barszczewska Leokadia +

51. Dziedziech Tadeusz

52. Mackiewiczówna Eugenia

53. Michniewiczówna Anna

54. Rogala Józef

55. Sałanowska Irena

56.Sawicki Czesław

57. Sawicki Henryk

58. Sawicki Czesław

59. Parejko Wanda

60. Sowul Izydor

61. Sztabiński Mirosław

62. Sztabiński Stanisław

powrót

Klasa II

  Nazwisko i Imię

1. Andruszkiewicz Józef

2. Andruszkiewicz Zofia

3. Budryn Marianna

4. Gryszkiewicz Czesława

5. Kimszal Henryk

6. Korejwo Stanisław

7. Kosa Stanisław

8. Kosa Antoni

9. Korkowska Anastazja

10. Kowalewski Ryszard

11. Kozłowska Stanisława

12. Kosakowska Henryka

13. Kowalewska Helena

14. Izbicka Jadwiga

15. Lutkiewicz Zenon

16. Łado Józef

17. Kuklińska Stefania

18. Cieślukowski Edmund

19. Meszczyńska Stanisława

20. Obłocki Jan Ryszard

21. Obłocka Danuta Stanisława

22. Paulakowska Irena

23. Piasecki Jan

24. Popko Ryszard

25. Kotowska Czesława

26. Sawicki Józef

27. Skrzypiec Mieczysław

28. Szymczyk Eugenia

29. Ślużyńska Eugenia

30. Sawicka Stanisława

31. Malarewicz Krystyna

32. Wróblewska Wacława

33. Zieziula Ludwik

34. Zakrzewski Feliks

35. Tyczkowski Ryszard

36. Kosakowski Eugeniusz

37. Czarnialisówna Janina

38. Czarniecki Franciszek

39. Czarnialis Zofia

40. Jasińska Zofia

41. Jasiński Janusz

42. Sobotorówna Władysława

43. Kimszal Lucjan

44. Kuklińska Jadwiga

45. Tarasiewicz Henryka

46. Trzcianowski Marian

47. Sokołowski Lucjan

48. Ślużyńska Zofia

49. Wąsewicz Zofia

50. Zaremba Wacława

51. Sobotorówna Marianna

52. Augustynowicz Edmund

53. Rutkowski Piotr

54. Oszmiański Piotr

55. Chomicz Zygmunt

56. Dziedziech Zenon

57. Grądzki Zbigniew

58. Ostrowski Roman

59. Niedziejkówna Henryka

 

powrót

Klasa III

  Nazwisko i Imię

1. Bartnik Romuald

2. Dorochowicz Wacława

3. Janusz Eugeniusz

4. Głażewska Danuta

5. Gryczanowski Ignacy

6. Kaszkiel Lucjan

7. Kimszal Ignacy

8. Kimszal Czesław

9. Kotowski Józef

10. Malarewicz Irena

11. Milewski Piotr

12. Rogala Jan

13. Świacka Helena

14. Świacka Jadwiga

15. Świacka Henryka

16. Ślużyński Edward

17. Satuła Jan

18. Staśkiewicz Józef

19. Sobotor Józef

20. Zaręba-Kimszal Marianna

21. Wiszniewski Lucjan

22. Wąsewicz Piotr

23. Żukowski Edward

24, Żukowski Tadeusz

25. Kimszal Edward

26. Leszczyńska Henryka

27. Zawadzki Józef

28. Godlewski Eugeniusz

29. Zaremba Edward

30. Sadowski Edmund

31. Czuper Jan Mieczysław

32. Kozłowska Wacława

33. Czarnecki Jan

34. Ejsmont Janina 

35. Korzun Mieczysław

36. Koniuta Sebastian

powrót

Klasa IV

  Nazwisko i Imię

1. Budryn Eugenia

2. Janusz Aleksander

3. Januszewska Jadwiga

4. Polakowski Piotr

5. Kowalewska Irena

6. Gryszkiewicz Janina

7. Jemielita Stefan

8. Chmielewski Jan

9. Januszewicz Stefan

10. Sowulewski Jan

11. Czarniecki Ignacy

12. Sawicka Wiktoria

13. Ołów Heliodor

14. Putra Wanda

15. Bartnik Romuald

16. Ślużyński Edward

17. Kimszal Marianna

18. Godlewski Eugeniusz

19. Głażewska Danuta

20. Malarewicz Irena

21. Świacka Helena

22. Kozłowska Wacława

powrót


Strona główna / Przyroda / Historia / Historia szkoły / Absolwenci / Kościół / Przy drodze... / Myśli / Biografie


Ostatnia aktualizacja : 03 września 2017